Ako získať financie, program podpory, nájdite si partnerov – virtuálny seminár

Digitálny informačný deň pre MSP a organizácie podporujúce MSP na Slovensku: Zotavenie ekonomiky, prepojenie trhov a vzájomná spolupráca

Ako môžu malé a stredné podniky (MSP) získať finančnú podporu, nájsť si nových obchodných partnerov a získať ďalšie výhody, ktoré im podporné programy poskytujú, a to všetko v období oživenia ekonomiky po kríze vyvolanej koronavírusom?

Národné podnikateľské centrum pozýva na virtuálny informačný deň, ktorý je súčasťou kampane EU Open for Business, a ktorý sa tento rok koná nielen na Slovensku, ale aj na Malte, v Luxembursku, Holandsku a Belgicku. Počas informačného dňa vám viacerí odborníci zozdieľajú svoje skúsenosti a zodpovedajú všetky vaše otázky o rôznych európskych aj národných podporných službách a finančných možnostiach, ktoré sú dostupné pre MSP na Slovensku.   

Virtuálny seminár sa uskutoční 15. októbra 2020 od 9.00 – 16.00 hod.

Na virtuálny seminár sa môžete registrovať na stránke slovakia.euopen4business.eu, kde nájdete aj program informačného dňa.

Pre viac informácií o samotnej kampani EU Open for Business a podporných programoch EÚ pre malé a stredné podniky navštívte www.euopen4business.eu.

Zdroj: www.npc.sk